Tuma Danışmanlık

HASTA KABUL VE TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMİ

EĞİTİMİN TANIMI

Hasta Kabul Sertifika Programı tıbbi sekreter olarak çalışan ya da çalışmak isteyen, alan değiştirmek isteyen, yeteneklerini geliştirmek ve daha etkili çalışmak isteyen sekreterler ve sekreter adayları için tasarlanmıştır. Sekreterlik mesleği bir taraftan sekreterlik mesleği ile ilgili uzmanlık bilgilerini - alan bilgisi - diğer taraftan da sekreterlik bilgisi ile ilgili diğer bilim dallarına ilişkin bilgileri içeren bir meslektir. Sekreterlik mesleği aynı zamanda gelişen teknolojiyi ve piyasa koşullarını sürekli öğrenme ve uygulamayı gerektiren bir meslektir.

SERTİFİKA PROGRAMININ AMACI

Bu programı tamamlayan katılımcılar güçlü sekreterlik becerilerinin yanı sıra tıp alanının kendine özgü ‘tıbbi terminoloji’ bilgileriyle de donatılacaklardır.

Hasta Kabul ve Tıbbi Sekreterlik Sertifika Programını tamamlayan sekreterler güçlü sekreterlik becerileri, tıbbi terminoloji ve tıbbi dokümantasyon bilgileriyle kamu veya özel sağlık işletmelerinde birçok fırsat elde edebilirler. Program katılımcıları tıbbi sekreterliğe hazırlar ve bu yönde var olan bilgi ve becerilerini geliştirir.

Tuma Danışmanlık ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen  eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerler eğitimlerini bitirdikten 1 hafta sonra sertifikalarını turkiye.gov.tr (e-Devlet kapısı) sistemine girdiklerinde görebilmekte ve sertifikalarını e-devlet sistemi üzerinden sorgulayabilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve irtibat için; 

E-posta : tumadanismanlık@gmail.com  -  info@tumadanismanlik.com.tr

Telefon : (0282) 725 38 50 – (0282) 725 39 50 – (0541) 725 39 50 - (0541) 725 39 51

 

Bu Dökümana Ait Detaylı PDF İndirin
Bu Dökümana Ait Detaylı PDF İndirin

Referanslarımız


Tuma Danışmanlık

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

08.30 – 18.00